دوشنبه, 29 مهر 1398


آموزش عکاسی


آخرین مطالبرویکرد علمی و هنری در آموزش عکاسی

توسعه و آموزش عکاسی در حوزه های مختلف فنی و هنری از اهداف اصلی سایت تک لنز است. در این بخش تلاش شده است تا مطالب و محتوای آموزشی بر پایه اصول علمی و کاربردی تهیه و تدوین گردند به گونه ای که علاقه مندان به این هنر اعم از افراد در سطوح مبتدی تا پیشرفته بتوانند از آن بهره مند شوند. در تهیه مطالب از منابع آموزشی مختلف و به روز درحوزه عکاسی از جمله کتب مرجع، نشریات معتبر، مقالات منتشر شده و سایت های معتبر آموزشی که به زبان فارسی یا غیر فارسی موجود هستند، استفاده شده است.همچنین سعی گردیده تا مطالب با بیانی ساده ولی به شکلی

آموزش عکاسی

تخصصی و مشتمل بر نکات علمی و هنری در حوزه عکاسی همگام با پیشرفت های روز دنیا و با بهره گیری از روش های نوین آموزشی تنظیم گردند. مطالب آموزشی با ذکر منابع مورد استفاده و حتی الامکان بدون استفاده از عنوان تجاری خاصی تهیه شده اند مگر در مواردی که برای انجام آموزش و یا ارائه اطلاعات تخصصی لازم باشد که از دوربین عکاسی، لوازم جانبی و یا نرم افزار خاصی نام برده شود و یا توضیحاتی پیرامون آن ذکر گردد.

ضمنا مطالب مذکور، اعم از ترجمه، گردآوری و یا تالیف از منابع مجاز و اصلی تهیه شده اند و در انتهای هر مطلب منابع اصلی مورد استفاده در نگارش و تنظیم آنها ذکر گردیده است تا دسترسی به آنها برای مخاطبان علاقه مند میسر باشد. تمام مطالب آموزشی با رعایت قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران تدوین و منتشر می گردند. استفاده از مطالب سایت در صورت ذکر منبع و پدیدآورندگان آن بلامانع است. در غیر این صورت حق پیگیری از مراجع قضایی برای سایت تک لنز به قوت خود باقیست. در صورت هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقاد در خصوص سایت و محتوای آن می توانید از طریق پست الکترونیکی با ما تماس بگیرید.

ارائه مطالب آموزشی توسط مخاطبین تک لنز

اگر هر یک از مخاطبین تک لنز تمایل داشتند مطلبی تخصصی در حوزه عکاسی (اعم از ترجمه، گردآوری و یا تالیف) که توسط آنها تهیه شده است در قسمت مطالب آموزشی سایت درج شود، می توانند با رعایت حقوق مولفین اصلی و ذکر منابع مورد استفاده، مطالب خود را از طریق پست الکترونیکی به تک لنز ارسال نمایند. مطالب ارسالی پس از بررسی و تایید در هیات تحریریه به نام فرد ارائه دهنده، در سایت قرار خواهد گرفت. ضمنا تک لنز این حق را برای خود قائل است که در صورت لزوم نسبت به ویرایش مطالب، اضافه کردن یا کاستن از متن و یا تصاویر اقدام نماید.

لازم به ذکر است دوستانی که مطلب ارسال می نمایند توجه فرمایند کلیه عکس ها و تصاویر بکار رفته در این سایت از منبع اصلی یا دارای مجوز نشر استفاده شده و در زیر کلیه عکس ها نام عکاس ذکر گردیده است. لذا درصورتیکه از عکس یا تصویری استفاده می شود حتما منبع تهیه آن و نام عکاس (چه عکاس خود شما باشید و یا فرد دیگری) را ذکر نمایید.

گروه تک لنز تلاش می کند تا محیطی فراهم آورد که هنردوستان و هنرمندان حوزه عکاسی بتوانند با تعامل با هم و ایجاد ارتباط با یکدیگر در راه اعتلای هنر عکاسی در این مرز و بوم به فعالیت بپردازند. امیدواریم بازدید کنندگان سایت تک لنز از محتوای آموزشی این بخش بهره کافی را ببرند.

آموزش عکاسی

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحه اینستاگرام: taklens.ir@

کانال تلگرام: taklens_channel@

در صورت هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقاد در خصوص سایت و محتوای آن از طریق پست الکترونیکی با ما تماس بگیرید.