دوشنبه, 29 مهر 1398

آموزش هنر عکاسی

هنر در متن زندگی است. گاهی هنر تاثیری بر انسان می گذارد که با هیچ کلامی قابل وصف نیست. دریافت هنر و گرایش به زیبایی در وجود همه انسان ها نهفته است و برای ایجاد آن ابزارها و لوازم بسیار زیادی وجود دارد. عکاسی یکی از آنهاست. در روزگار ما عکاسی در اکثر زمینه ها و فعالیت های اجتماعی حضور دارد.

علایق، حساسیت ها، شرایط و نیاز های جامعه می تواند بر هنر و هنرمند تاثیر گذارد. در مسیر ارتقای هنری، وجود علاقه لازم است ولی کافی نیست. یادگیری دانش و مهارت های لازم در جهت تقویت درک هنری و تسلط بر ابزارهای مورد نیاز جهت بیان هنری از الزامات اولیه در این راه می باشد.

هدف از آموزش در این سایت تحت پوشش قرار دادن تمام علاقه مندان به این هنر اعم از افراد در سطوح مبتدی تا پیشرفته می باشد. ارائه تخصصی مطالب آموزشی و نکات علمی و هنری در حوزه عکاسی همگام با پیشرفت های روز دنیا و با بهره گیری از روش های نوین آموزشی از برنامه های اصلی این سایت خواهد بود.

به این منظور گروه تک لنز تلاش می کند تا محیطی فراهم آورد که هنردوستان و هنرمندان حوزه عکاسی بتوانند با تعامل با هم و ایجاد ارتباط با یکدیگر در راه اعتلای هنر عکاسی در این مرز و بوم به فعالیت بپردازند.

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحه اینستاگرام: taklens.ir@

کانال تلگرام: taklens_channel@

در صورت هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقاد در خصوص سایت و محتوای آن از طریق پست الکترونیکی با ما تماس بگیرید.